Yes! Voor een grootdeel van de Nederlandse bevolking begint de vakantieperiode bijna. Een periode waarbij ontspannen, genieten en eropuit gaan hoog in het vaandel staan. En speciaal voor deze periode hebben wij een kleine agenda samengesteld. Om de vakantie nog net iets specialer te maken.
Hoe kan je de zomer beter vieren dan door een dag extra open te gaan? Niet dus! Daarom openen wij vanaf maandag 25 juli tot en met maandag 22 augustus onze deuren ook op maandag. Zo geniet je namelijk nog vaker van een lekker stukje Heilige Eik gebak, een verfrissen Gin Tonic of een rondje Pitch&Putt golf.
Dag | Openingstijden | |
Maandag | || | 10.00 - 22.00 uur |
Dinsdag | || | 10.00 - 22.00 uur |
Woensdag | || | 10.00 - 00.00 uur |
Donderdag | || | 10.00 - 22.00 uur |
Vrijdag | || | 10.00 - 00.00 uur |
Zaterdag | || | 10.00 - 00.00 uur |
Zondag | || | 10.00 - 00.00 uur |
Proef tijdens deze zomer het leven! Om de smaakpapillen te prikkelen hebben wij verschillende culinaire evenementen op de planning staan. Van een lekker hapje eten tot een avond gezellig borrelen: het komt allemaal voorbij.
Datum | Evenement | |
19 t/m 24 juli | || | Mosselweek |
1 t/m 7 augustus | || | Steakweek |
12 augustus | || | High beer zomerspecial met live muziek |
19 augustus | || | Cocktailavond met livemuziek |
24 augustus | || | Gi-Ga-Gamba zomeravond |
Gezocht
Activiteitenbegeleider
Het seizoen is begonnen! En wij staan te trappelen om er een topjaar van te maken. Alleen daar kunnen we nog wel wat hulp bij gebruiken. Want door de groei van onze organisatie (activiteiten, uitbreiding van de keuken en verbouwing van de zalen) zijn wij opzoek naar nieuwe activiteitenbegeleiders.
Lijkt het jou leuk om buiten bezig te zijn, veel afwisseling te hebben en in een gezellig team te werken? Check dan snel de vacature: